Mediteranian Folklore Organization

'Mediteranian Folklore Organization' jest częścią naszej międzynarodowej organizacji Mediteranian Organization, i międzynarodową organizacją, która zajmuję się organizowaniem różnego rodzaju festiwali: folklorystycznych, festiwali folklorystycznzych dla dzieci, tańca współczesnego, chórów i orkiestr na całym świecie.

Organizacja rozpoczęła działalność na Bałkanach nawet w 1993 roku, jej głównym przedmiotem działalności jest organizowanie festiwali folklorystycznych. Z biegiem czasu, nasz folklor fesstivali coraz bardziej popularny, a wraz z nimi nasze pragnienie, aby połączyć różne narody, tradycje i kulturę. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że z nami podróżował ponad 6000 grup i liczba ta stale rośnie.

Oprócz naszego festiwal folklorystyczny charakter ogólny (dla wszystkich grup wiekowych), festiwale folklor organizowania zabaw, skierowany w młodym wieku zapoznania się z rówieśnikami z innych kultur, uczyć się od siebie i zrozumieć znaczenie szerzenia tradycji swoich ludzi poprzez folkloru.